Overslaan naar inhoud

Diensten

Alles wat je nodig hebt. Op één A4.

Voor elk project krijg je een offerte op één pagina: wat je krijgt, wat het kost en wanneer het klaar is. Geen kleine lettertjes.

Plan een gratis intake Bekijk ons werk

Zes diensten

Klik op een dienst voor wat je krijgt, wat niet, de levertijd en wat jij aanlevert.

Een merk dat klopt, van logo tot brand guide. Alles wat je laat zien ziet er dan hetzelfde uit: je site, je bus, je visitekaartje.

Alleen een logo kost €249. Logo, huisstijl en brand guide samen kosten €1.150.

  • Wat je krijgt: logo, kleuren, lettertypen en een brand guide met de regels
  • Wat niet: drukwerk laten produceren of een website (die kan in Merk + site)
  • Levertijd: logo 1–2 weken, complete branding 2–3 weken
  • Eén gebundelde feedbackronde zit erin
  • Jij levert: info over je bedrijf, je klanten en voorbeelden die je mooi vindt
reclamemans.nl
Website van ReclameMans
Voorbeeld: ReclameMans

Een site die werkt op elke telefoon en die je zelf kunt bijhouden. We bouwen op een open-source platform of WordPress, afhankelijk van wat bij je past.

One-pager €449. Bedrijfswebsite tot 8 pagina's €1.450. Webshop vanaf €1.950, met tot 50 producten en betalen en verzenden ingericht.

  • Wat je krijgt: ontwerp, bouw, beheertoegang en een site die live staat
  • Wat niet: hosting, die regel je apart vanaf €19 per maand
  • Levertijd: one-pager 1–2 weken, bedrijfswebsite 3–4 weken, webshop 4–6 weken
  • Eén gebundelde feedbackronde zit erin
  • Jij levert: teksten, foto's en je logo. Geen beeld? Content & productie kan helpen
couscousbar.nl
Website van Couscousbar
Voorbeeld: Couscousbar

Gevonden worden door klanten in Tilburg en de rest van Brabant. We beginnen met een audit van €495. Dat bedrag verrekenen we met je eerste maand SEO.

Daarna kies je SEO Basis voor €360 per maand of SEO Plus voor €549 per maand.

Bekijk seo
  • Wat je krijgt: artikelen, on-page optimalisatie en een maandrapport. Bij Plus ook je Google Bedrijfsprofiel en lokale vindbaarheid
  • Wat niet: een garantie op een positie in Google. Die kan niemand eerlijk geven
  • Looptijd: audit in ongeveer 1 week, en we adviseren minimaal 3 maanden SEO
  • Bij Plus hebben we elke maand een check-in
  • Jij levert: toegang tot je site en wat je weet over je klanten
my.metilburg.nl
Website van MET Tilburg
Voorbeeld: MET Tilburg

Je socials op orde, zonder dat je er elke week zelf mee bezig bent. Social kost €395 per maand: 2–3 kanalen, 8–12 posts, met planning en plaatsing.

Heb je nieuw beeld nodig? Content & productie kost €340 per dagdeel of €680 per dag.

  • Wat je krijgt: posts, planning en plaatsing op 2–3 kanalen
  • Wat niet: beloftes over volgers of bereik
  • Content maken plannen we per dagdeel of per dag
  • Jij levert: nieuws, acties en je eigen foto's als je die hebt

Minder handwerk in je bedrijf. Denk aan een workflow die een formulier automatisch doorzet, een koppeling tussen je site en je boekhouding, of een kleine tool die precies doet wat jij nodig hebt.

Een workflow kost vanaf €750, een tool op maat vanaf €1.500. Elk geval is anders, dus je krijgt altijd eerst een offerte.

  • Wat je krijgt: workflows, koppelingen tussen systemen en kleine tools op maat
  • Wat niet: een groot IT-traject waar je maanden op wacht
  • Levertijd: staat vast in je offerte
  • Eén gebundelde feedbackronde zit erin
  • Jij levert: uitleg over hoe je nu werkt en toegang tot de systemen

Je site en mail op EU-servers, met elke dag een back-up en één aanspreekpunt. Mail draait op onze eigen mailservers en je domein beheren we voor je.

Hosting kost €19 per maand. Met onderhoud erbij is dat €29 per maand. Business, voor 3 sites en 25 mailboxen, kost €49 per maand.

Bekijk hosting & onderhoud
  • Wat je krijgt: hosting, mailboxen, domeinbeheer en dagelijkse back-ups
  • Bij onderhoud: updates, back-ups en een veiligheidscontrole
  • Verhuizen van je huidige site kost eenmalig €149
  • Jij levert: toegang tot je huidige hosting en domein
kolvari.atlaspos.nl
Website van Kolvari
Voorbeeld: Kolvari

Alle prijzen

Excl. btw. Wat erin zit en wanneer het klaar is, staat erbij. Vaste producten bestel je direct in de shop.

Eenmalig

LogoLogo-ontwerp, bestanden voor web en print1–2 weken€249
BrandingLogo, huisstijl en brand guide2–3 weken€1.150
One-pagerEén pagina, werkt op elk scherm1–2 weken€449
BedrijfswebsiteTot 8 pagina's, een open-source platform of WordPress3–4 weken€1.450
WebshopTot 50 producten, betalen en verzenden ingericht4–6 wekenvanaf €1.950
SEO-auditTechnische scan, zoekwoorden, prioriteitenlijst± 1 week€495
Workflow of koppelingMinder handwerk tussen je systemenin de offertevanaf €750
Tool op maatEen kleine tool die doet wat jij nodig hebtin de offertevanaf €1.500
Content & productieCopy, beeld of opmaakdagdeel / dag€340 / €680
MigratieJe site en mail verhuizen naar Atlas1–5 werkdagen€149

Per maand

Hosting1 site, 5 mailboxen, dagelijkse back-ups€19
Hosting + onderhoudPlus updates en veiligheidscontrole€29
Hosting Business3 sites, 25 mailboxen€49
SEO Basis1 artikel, on-page, maandrapportmin. 3 maanden€360
SEO Plus2 artikelen, Google Bedrijfsprofiel, check-inmin. 3 maanden€549
Social2–3 kanalen, 8–12 posts€395

Bundels met een vaste prijs

Twee combinaties die vaak samen nodig zijn. Eén prijs, één aanspreekpunt.

Merk + site

€ 2.350 eenmalig

  • Logo, huisstijl en brand guide
  • Website tot 8 pagina's
  • Eén gebundelde feedbackronde
  • Levertijd: 5 weken

Direct bestellen

Altijd zichtbaar

€ 649 /mnd

  • SEO Basis: 1 artikel per maand, on-page optimalisatie, maandrapport
  • Social: 2–3 kanalen, 8–12 posts, planning en plaatsing
  • Wij adviseren minimaal 3 maanden

Direct bestellen

Alle prijzen excl. btw.

Zo werken we

1

Kennismaking

Een gratis intake. Jij vertelt wat je wilt bereiken, wij stellen vragen.

2

Offerte op één A4

Vaste prijs, vaste deadline, wat erin zit en wat niet. Zwart op wit.

3

Ontwerp

We maken het eerste ontwerp op basis van jouw merk en doelen.

4

Bouw & feedbackronde

Je bundelt je feedback in één ronde. Wij verwerken alles in één keer.

5

Oplevering & nazorg

Je site gaat live en je krijgt beheertoegang. Vragen achteraf? Je weet wie je belt.

Welke past bij mij?

Twijfel je? Plan een gratis intake en we kijken samen wat je nodig hebt.

Je begint net

Start met een logo van €249 en een one-pager van €449. Je staat snel online, zonder grote investering.

Lees meer

Je bedrijf groeit

Merk + site voor €2.350: een complete huisstijl en een website tot 8 pagina's in 5 weken.

Lees meer

Je wilt gevonden worden

Begin met de SEO-audit van €495 en ga door met SEO Basis. De audit verrekenen we met je eerste maand.

Lees meer

Je weet het nog niet

Vertel wat je wilt bereiken. Je krijgt een advies en een offerte op één A4.

Lees meer

Recent werk

Sites die nu online staan.

kolvari.atlaspos.nl
Website van Kolvari

2024–2026 · Kledingatelier

Kolvari

Een tweetalige ateliersite, stoepborden en een poster, met kassa en pin van Atlas

couscousbar.nl
Website van Couscousbar

2024–2025 · Horeca

Couscousbar

Een website en drukwerk dat meteen honger maakt

oz-side.nl
Website van Özside

2025–2026 · Horeca / restaurant en bezorging

Özside

Menu, flyers, draagtassen en een bestelportaal in één stijl

Eén gesprek. Eén plan.

Plan een gratis intake. Je krijgt een offerte op één A4.